Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Arıza Tespit & Çözüm Merkezi 7/24 Acil Destek Bize Ulaşın

Alo Klima Servisi 7/24 Destek Hattımıza Ulaşmak İçin Tıklayın Hemen Bilgi Alıntel


Bahçelievler Klima Servisi Bölgesinde Yenibosna merkezli çalışan firmamız bahçelievler konumunda en hızlı çalışan klima servisi firmasıyız. Yenibosna Klimacı sizler için Gaz dolumu ve montajlarda kampanyalı hizmet sunmaktayız.

Klima montaj yerinin tespiti sırasında dikkat edilecekler arasında en önemlilerden biri de klima hava akımının eşyalar tarafından engellenmemesidir. Hava akış yönünde herhangi bir eşya bulundurulması hem mekanın istendiği gibi iklimlendirilmemesine hem de eşyalar nedeniyle tam olarak dağılmayan havanın klimayı ısıtmasına neden olmaktadır.

Klima montaj yerinin tespiti mutlaka yetkili servislerce yapılmalıdır. Aksi taktirde klimadan alınacak verim düşecek, sağlık sorunları görülecek ve klimanın kullanım ömrü kısalacaktır.

Hangi klimayı satın alacağınıza karar verdiğinizde süreç tamamlanmış olmuyor elbette. Klimanızın montajının nasıl yapılacağı da önemli. Tek başınıza montaj yapamayacağınız için montaj hizmetini veren ekiplerle çalışmanız gerekiyor. Mekanınıza gelerek en ideal noktayı belirleyecek olan uzman bakış açısından yararlanmalısınız. Aksi taktirde klimanızdan yeterli verimi alamazsınız. Mekan büyüklüğüne ve koşullarına dikkat etmeden montaj yapan kişilerden de uzak durmalısınız.

Klima demontajında ise kriteriniz mekanınıza ve cihazınıza zarar verilmemesi olmalı. Güvenlik koşulları alınmadan yapılan montaj uygulamaları kötü sonuçlar doğurabilir. Bunlar dışında dikkat etmeniz gerekenleri öğrenmek için makalemizi sonuna kadar okumalısınız.

Hemen Tıklayın Anında Bir Klima Uzmanımız İle Görüşün Ücretsiz Destek Hattıtel

Klima Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler


Klima montajı üzerinde önemle durulması gereken bir mevzu. Cihazın monte edileceği yerin tespiti için hatta montajdan önce mekâna uygun klimanın alınması için teknik uzman desteği gerekir. Alandaki en verimli ve engelsiz bölgeye takılması gereken klimalardan böylelikle daha yüksek verim alınması söz konusu olur.


Hemen Tıklayın Anında Bir Klima Uzmanımız İle Görüşün Ücretsiz Destek Hattıtel

Servis Kayıt Formu Aynı Gün Servis

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.