Beylikdüzü Kombi Servisi

İstanbul Beylikdüzü Kombi Arıza Servisi

Beylikdüzü Kombi Servisi

Tüm Marka Model Kombi Arıza Çözüm Merkezi

0532 640 55 96 Tıkla Ara

Alo Arıza Kombi Servisimize Ulaşmak İçin Hemen Tıklayıntel

Beylikdüzü Kombi Servisi Bölgesel olarak ve Beylikdüzünün Tüm mahallelerine 7 24 ve acil kombi servis hizmeti sunmaktayız. Beylikdüzü kombi tamiri , onarımı ,bakımı, montajı, kazan servisi ,kazan bakımı ,kazan tamiri ve kombi kazan satış hizmetleri sunmaktayız. Sıfır ve ikinci el kombilerde montaj tamir imkanı kombi sökme takma işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Tüm markalar için bölge kombi Servisi olarak size hizmet vermek için buradayız. Tamir , Bakım ve Montaj hizmetleri için hemen çağrı merkezimizden kayıt oluşturabilirsiniz.

Acil Desteğe İhiyacınız Var ise Bize Ulaşmaktan Çekinmeyin!

Hemen Tıklayın Anında Bir Uzmanımız'a Bağlanıntel

Kombi Bakımı Yapılmazsa Neler Olur?

Kombilerinizin uzun ömürlü ve tasarruflu olmasını istiyorsanız düzenli bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir. Bölgenize en yakın Kombi Servisi olarak memnuniyetiniz önceliklidir.

Isıtmayan kombilerde ki genel problemler

 • Kombi Bakımsız Kalmıştır.
 • Filtreler tıkanmıştır.
 • Sirkülasyon Pompası Arızalanmıştır veya takılı kalmıştır.
 • Ana Eşanjör veya plaka eşanjör Tıkanmıştır
 • Kombi Filtresi Kirlidir.
 • Gaz Tesisat Vanası Kapalıdır ve ya valf bozulmuştur.
 • Kombi Üç Yol Tamir Kiti Sıkışmıştır veya arızalanmıştır.

Hemen Tıklayın Anında Bir Uzmanımız'a Bağlanıntel

Kombi bakımı düzenli olarak yapıldığı zaman kombi sistemi içerisinde oluşabilecek arızaları engellediği için bazı kullanıcılar tarafından bilgi sahibi olmadığı takdirde kombi bakımını fuzili yani gereksiz bulabilmektedir. Ancak kombi bakımı sırasında herhangi bir kaçak olup olmama durumu, ateşleme çubuklarının durumu, filtrelerin tıkanık olup olmadığı ve iletim sisteminde herhangi bir kaçak olup olmadığı ve en önemlisi herhangi bir gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edildiği için oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra bu bakımlar sayesinde ısı yalıtımı yapılacağı gibi gaz yakımı tasarrufu yapılacağı gibi herhangi bir sorun sonucu kombi kayıpları yaşanmayacaktır. Bu sayede maliyetleri oldukça azaltacaktır. servis akademi olarak sizlere 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

Hemen Tıklayın Anında Bir Uzmanımız'a Bağlanıntel

Yeşilyurt kombi servisi 7 24 hizmet vermekte olup acil olarak aynı günde servis imkanı sunmaktadır. elektronik ürün kombilerde de arızalar meydana gelir. Peki ne tür arızalarla karşı karşıya gelebileceğinizi ve neler yapmanız gerektiğiniz hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz? Kombi arızalarından bazıları

 • Kombilerde su olmadığı zaman kombi basıncı düşer. Kalorifer devre suyu bitmiş olabilir. Kalorifer devre basıncı 1,5- 2 bar arasında olmalıdır..
 • Kombinizin içindeki sigorta atmıştır ve ya kapalı olabilir.
 • Kombinize gaz veren vana kapalı olabilir.
 • Kombi gaz almıyorken çalıştırılmışsa ikaz verebilir, kırmızı ışık yanar.
 • Kombinin panelindeki yaz-kış konum anahtarı doğru konumda olmayabilir.

Hemen Tıklayın Anında Bir Uzmanımız'a Bağlanıntel

Servis Kayıt Formu Aynı Gün Servis

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.