Büyükçekmece Klima Servisi Arıza Onarım Bakım Tamir Hizmeti

İstanbul Büyükçekmece Klima Servisi

Alo Klima Servisi 7/24 Destek Hattımıza Ulaşmak İçin Tıklayın Hemen Bilgi Alıntel


Tüm Marka Model Klima Arıza,Bakım,Onarım,Tamir,Montaj Hizmeti


Ücretsiz Keşif Desteği Hemen Arayın 7/24 Alo Acil Servistel

Büyükçekmece Klima Servisi Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir. Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar, parteküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek, zamanla evaparatör / kondansatör(iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır. İç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığınd ada lajyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlar .Bu hastalık yüksek ateş ile ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.


Şayet periyodik bakımları yapılması durumunda bu durumun önüne geçilmekte ve cihaz performansı direkt etkilenmektedir Hijyenik açıdan hem de cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasallar ilaçlar ile firmamızca yapılmaktadır. Düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmamasının önüne geçilmesi için yüksek tedbir alınmış olur. Cihazınızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir, aksi durumda;

Klimalarınız Birçok Kez Arıza Verip Arızaların Sonucu Klimanız'da Ciddi Hasarlar Oluşabilir.

Sizleri Düşündüğümüz İçin Tüm Marka Model Klimalar'da Bahar Ayın'a Özel %20 İndirim Kampanyası Başlattık Hemen Arayın Aynı Gün Randevunuzu Oluşturun.

Alo Klima Arıza Destek Hattımıza Ulaşmak İçin Tıklayın

Servis Kayıt Formu Aynı Gün Servis

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.