Büyükçekmece Kombi Servisi

Büyükçekmece'de Kombi Arıza Çözüm Merkezi


Büyükçekmece'de Kombi Arıza Çözüm Merkezi İçin Doğru Adresdesiniz!


Uzmanlar'dan Oluşan Ekibimiz Tüm Marka Model Kombi Arızaların'da Sizlere %100 Garantili Sonuç ve Yeriniz'de Çözüm İmkanı Sunuyor.

Alo 7/24 Kombi Arıza Servisimize Bağlanmak İçin Hemen Tıklayın Anında Bilgi Alıntel

Büyükçekmece Kombi Servisi diyor ki Büyükçekmece bölgesinde tüm mahallelere 7 24 kombi tamir bakım servis hizmeti sunmaktayız. Acil kombi servisi olarak sizlere aynı gün hizmet sunmaktayız. Büyükçekmece Kazan Servisi hizmeti olarak kazan tamiri kazan bakımı kombi pompası tamiri kazan pompası tamirlerini yapıyoruz. Kombi servisi yapacak olan yetkili personel çok kadar önemlidir. Kombi bakımı doğalgaz kullanımından kaynaklı oldukça dikkat gerektiren bir durumdur. Bu neden ile kombi bakımı için kombi kullanıcılarının evlerine gelecek olan kombi bakım uzmanı da oldukça önemlidir. Kombi kullanıcıları kombi bakımı için gelecek olan kombi bakım uzmanının mesleki eğitimi ve beceri bilgisi olduğuna dikkat etmeli ve güvendikleri teknik servis ile periyodik kombi bakımlarını sağlamalılardır. Bunun yanı sıra gelen yetkili personelin yetki belgesi olması da oldukça önemli olup, yetkisi belgesi bulunmayan kombi bakım uzmanı adı altındaki personellerin kombilerine müdahale etmesine kesinlikle izin vermemelilerdir.

0532 640 55 96 Hemen Tıklayın Uzmanımız İle Görüşüntel

Büyükçekmece Kombi Servisi bulunduğu bölgede ki semtler ve tüm mahallere 7 24 ve acil kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Büyükçekmece kombi tamiri hizmetimizle tamir işlemlerinde 1 yıl yedek parça garantisi sunmaktayız.

Kombi Bakımı ne için yapılıyor.

Cihazınızın yanma verimini artırmak için tozlarının temizlenmesi
Kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp temizlenmesi.
Çakmak ayarlarının yapılması
Brülör temizliği ve bakımı
Sıcak su akış derece kontrolü
Peteklerin iyi ısınıp ısınmadığı
Baca kontrolü ,Evinizde ısı kaybı yoksa söner.

Her yıl veya en geç iki yılda bir bakım yaptırmalısınız. kombiler özellikle hermatik olanlar dışarıdan havayı emip yaktıktan sonra tekrar dışarı verdiği için içine toz dolmakta algılayıcıları (sensörleri) kirletmekte ve arıza sinyaline neden olmaktadır. Bu toz miktarı giriş kat ve birinci katlardan yukarı üst katlara doğru çıktıkça azalmaktadır. Servis Akademi olarak kombi tamiri hizmetlerimizde 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Kombinin bakımını yaptırmak için servis çağırdığınızda izleyecek olursanız, tesisat filtrelerinin temizlenmesi, bacalı kombilerde baca çekiş kontrolü, temizliği, yanma odasının temizliği, hermatikler de baca fan gurubunun temizliği, genleşme tankın basınç kontrolü, gibi bir dizi işlemin yapıldığını görürsünüz. Bu işlemler teknik elemanlar tarafından yapılması daha uygun olur.

0532 640 55 96 Hemen Tıklayın Uzmanımız İle Görüşüntel

Servis Kayıt Formu Aynı Gün Servis

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.