İstanbul Klima Servisi Aynı Gün Servis

Servis Akademi Klima Servisi


Uzmanlardan Oluşan Ekibimiz İle Sizlere Güvenli ve Garantili Klima Servisi Hizmeti Sunuyoruz


Bu Zor Günlerde Sizler İçin 7/24 Çalışma İznimiz Dahilinde Sizlere En İyi Hizmeti Vermek İçin Buradayız

Alo Klima Servisi 7/24 Destek Hattımıza Ulaşmak İçin Tıklayın Hemen Bilgi Alıntel


Hakkımızda bahsetmek gerekirse İstanbul bölgesi kurumsal ve Garantili Çalışan firmamız rakiplerinden üstün olarak anlaşmalı hizmet sağlamaktadır. İstanbul klima servisi Vrf sistemlerin montajı bakımını tamirini yapıyor bakım teklifleriyle üst düzey hizmet sağlıyor. Duvar tipi , salon tipi , kaset tipi , kanallı ( kaset tipi ) , Chiller , ısı pompası , Vrf , Vrs , Vrv ve Merkezi sistem olan klimaların Bakımı , Montajı , Tamiri (onarımı), Satış , ikinci el (2.el) Klima Satışı gibi işlemleri yapan firmamız sizlere kurumsal hizmet sağlamaktadır. Garantili İşlem yapan firmamız parçalara 1 yıl garanti olanağı sunmaktadır.


Kalite: Servis Akademi Kalite Standartları gereği 1 yıl garanti sunmaktadır. istanbul, Muğla , İzmir, Antalya ve Hatay bölgelerinde hizmet veren firmamız ülke geneline açılmayı hedefliyor.

0538 393 13 97 Tek Tıkla Hemen Uzmanımız İle Görüşüntel


Güven : 7/24 Destek hattı ile sizlere güven sağlıyoruz aynı gün içinde problem çözüm olanağı ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

0538 393 13 97 Tek Tıkla Hemen Uzmanımız İle Görüşüntel


Hizmet : Standartların üstünde hizmet veren firmamız makul fiyatlarıyla sizlere en iyi hizmet garantisi sunuyor.


Servis akademi Klima Servisi Neler Yapar;


Duvar tipi , Salon tipi , kaset , Kanallı, Vrf ve Merkezi sistem klimaların montajı tamiri ve satışını ve alımını yapmaktayız.Klima Yedek parça ve Gaz dolumu için firmamız aynı günde hizmet olanağı ve ülke geneli satış yapmaktayız. Tüm Marka klimaların periyodik bakımı ve onarımını yapmaktayız.


Ücretsiz Keşif Talebi ve Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Servis Kayıt Formu Aynı Gün Servis

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.