Kombi Tamiri

Kombi Tamiri İstanbul

Kombi tamir konusunda sanayi tipi klima servisi olarak İstanbul geneline 7/24 hizmet sağlamaktayız.garantili ve acil kombi servis ağımız sayesinde kombileriniz en uygun ve en hızlı zamanda tamir edilir.kombi tamir konusunda firmamızın titizliği çok önemlidir kombi tamir edilirken sürekli müşterilerimiz ile diyalog içerisinde ve size en uygun fiyatlarım sunmak için çalışıyoruz.

Kombi neden tamire ihtiyaç duyar sorusuna cevap verecek olursak cihaza düzgün ve sürekli bakım yapılmaması hem kombinin ömrü sağlığı ve verimi açısından bir problem yaratır zaman parçalar oksitlenir zorlanır bozulur.

İstanbul kazan servisi olarak iklimlendirmenin geniş alan için kullanılan modeli olan kazanların servisliğini üstleniyoruz. İstanbul geneli kombi kazan hizmeti sunuyoruz 7/24 ve acil servisimizle memnuniyet sağlıyoruz. Kazanlar günlük hayatta villalarda otellerde hastane işletmelerde kullanılır kombinin yetersiz kaldığı ve çok katlı işletmelerde daha çok kullanılmaktadır.

bulunduğu yeri ısıtmaya çalışan petek ve kombinin donanımını zorlaştıran tortu, çamurlaşmış su kireç ve tesisatın içerisindeki diğer bileşenler ısının düşmesine neden olmaktadır. Bu sebeple petek ve kombi temizliği çok önemlidir. Özellikle radyatörlerin yani peteklerin alt kısmına inerek suyun hareket etmesini engelleyen bu kirlilik ve tıkanıklık kombiyi zorlayarak doğalgaz faturasının yüksek oranda gelmesine neden olmaktadır.

Kombi ve peteklerin çok daha uzun ömürlü olması için her yıl uzman ekiplerce titizlikle bakım yaptırılması gerekir. Mesela ; bir evde kombi ve petek bakımların hiç yaptırılmamış olduğunu varsayarsak hemen usta kişilerce kombi ve peteklerinin detaylı bakımları yaptırılmalıdır. Kombi filtre temizliği suyun hijneyinlik bakımından en üst düzeye çıkmasını sağlar.Yapılan tarih sonrası (1 yıl) sonrasında bakımların yeniden yapılması gerekir. Yani her yıl bakımların yaptırılması gerekir.

Kış geldiğinde buhar ve enerji gereksinimleriniz en yüksek seviyedeyken, kazanınız muhtemelen olması gerektiğinden daha az verimlidir. Kazan temizliği düzenli ve sistemli olarak yaptırıldığı zaman, kazanın içindeki doğalgaz metale daha faydalı temas eder ve suyun daha da erken ısınmasını sağlar. Bu da daha az yakıt tüketimi sağlar ve faturalara yansır. Kazanınızın performansını ve verimliliğini yükseltmek, yakıt maliyetlerini en aza indirmek için kazan bakımı yaptırmak çok önemlidir.

Eviniz veya işletmeniz için kazanınız gerekli ve temel bir parçadır. Kazanınıza bakım yaptırmak, bir yıl boyunca sıkıntısız çalışmasını sağlayacaktır. Profesyonel ekibimiz kazan servis hizmetini ilerletecek ve düzenli şekilde yürütecek bir ekip, ısıtma ve soğutma sisteminizi daha verimli kullanmak için öneriler ve çözümler de sunacaklar. Kazanın düzenli her yıl bakımını yaptırmak, arıza sorununu en aza indirir ve ayrıca kazanın ömrünü uzatabilir. Sanayi tipi Klima servisi olarak, Kazanların sağlık kontrolü ile birlikte gelen gaz kazanı arızaları için birçok hizmet vermekteyiz.

Katı Yakıtlı Merkezi Sistem Kazan Bakımları

Mevsim başladığında yapılacak işlemler ve hazırlıklar

1. Ateşleme çubukları eksiksiz olmalıdır. Kazan üzerinde bulunan parçaların çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir.

2. Izgaralara bakılmalı ve kontrol edilmelidir.

3. Kazanın suyu kontrol edilerek eksikse tamamlanmalıdır.

4. Kalorifer kazanından bacaya kadar olan bölümle baca kontrol edilmelidir.

5. Sirkülasyon pompasının kolayca dönüp dönmediği el ile kontrol edilmelidir ve pompa sigortaları da kontrol edilmelidir.

Kazanların periyodik bakımları ve temizlikleri

Kalorifer Kazanı Yıllık Bakım İşlemleri

Kazanı tamamen boşaltılır.

Ateşleme bujilerini zımparalanır.

Kazanın içi temizlenir, tanzikli su ile iyice yıkanır. Kazan kireçlenme yapmışsa bunları temizleyin ve sonra iyice yıkayın.

Vantilatörün, besi suyu pompalarının ve yakıt pompalarının bakımını yapınız.

yeni contalar koyun.

Kazanı yeniden su ile doldurun.

Kazan bacanızı yılda en az bir kez temizleyiniz.

Servis Kayıt Formu Aynı Gün Servis

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.